محصولات
  Filters
  Preferences
  جستجو

  نکته های خرید آنلاین دستمال کاغذی

  نکته های خرید آنلاین دستمال کاغذی

  6 نکته که در هنگام خرید آنلاین دستمال کاغذی باید بدانید

  1-به تعداد لایه ها دقت کنید.

  هنگام #خرید_اینترنتی_دستمال_کاغذی حتما به تعداد لایه های آن دقت کنید. دستمال کاغذی ها معمولا دو لایه یا سه لایه هستند. دستمال دو لایه را که حجیم شده باشد و دارای برجستگی باشد را دستمال اقتصادی هم می گویند. وزن بسته 100 برگی دستمال دو لایه 50 درصد سبک تر از سه لایه است و قیمت کمتری دارد.

  2-به نوع بسته بندی دقت کنید.

  هنگام #خرید_اینترنتی_دستمال_کاغذی به نوع بسته بندی دقت کنید. بسته های اقتصادی دستمال کاغذی معمولا در نایلون های بزرگتری قرار دارند و برای بسته بندی آنها از جعبه استفاده نمی شود. این دستمال ها برای استفاده در جا دستمالی تولید شده اند ولی مشاهده میشود که در مصارف روزانه بصورت بسته بندی نایلونی نیز مورد استفاده قرار میگیرند.

  3-به رنگ دستمال کاغذی دقت کنید.

  هنگام #خرید_اینترنتی_دستمال_کاغذی اگر رنگ دستمال کاغذی برای شما مهم است حتما به رنگ دستمال کاغذی سفارش داده شده دقت کنید. برخی از افراد فقط رنگ سفید را برای دستمال کاغذی به رسمیت می شناسند. اگر به رنگ های صورتی، آبی یا زرد علاقه دارید و میخواهید رنگ متفاوتی را امتحان کنید، آن را سفارش دهید.

  4-هنگام #خرید_اینترنتی_دستمال_کاغذی به عطری بودن یا نبودن دستمال کاغذی توجه کنید.

  اگر از افرادی هستید که به عطرها و اسانس ها حساس هستند و سردرد می گیرید از خرید دستمال عطری صرف نظر کنید.

  5-هنگام #خرید_اینترنتی_دستمال_کاغذی به سایز برگه های دستمال کاغذی دقت کنید.

  برخی از شرکت ها دستمال هایی با سایز کوچکتر از استاندارد 20*20.5 سانتیمتر را تولید می کنند که باید روی آن ذکر کنند که این دستمال چه ابعادی دارد و حتما کلمه ی "اندازه کوچک" را چاپ کرده باشند. همچنین در مورد دستمال توالت ها نیز به اندازه قطعات دستمال دقت کنید. گاهی استفاده از قطعات خیلی کوچک باعث می شود شما هر بار از دو قطعه استفاده کنید و در عمل مصرف دستمال کاغذی شما بالاتر می رود.

  6-هنگام #خرید_اینترنتی_دستمال_کاغذی به قیمت دستمال کاغذی در مقایسه با وزن آن دقت کنید.

  وزن هر 100 برگ دستمال کاغذی استاندارد بین 110 تا 115 گرم می باشد. البته که وزن در مورد دستمال های توالت و دستمال های حوله متفاوت است که در مقاله های بعدی توضیح کاملی میدهیم.

  خرید دستمال کاغذی آنلاین

  چرا خرید دستمال کاغذی آنلان در شرکت ها افزایش یافته؟

  #خرید_اینترنتی_دستمال_کاغذی یکی از بهترین راه های صرفه جویی در هزینه های سازمان ها و شرکت ها می باشد. هر کارمندی برای میز کار خود نیازمند یک جعبه دستمال کاغذی است. حتی ممکن است شرکت شما برای ارباب رجوع هم به دستمال کاغذی نیاز داشته باشد. خرید دستمال کاغذی یکی از خریدهای ضروری و سالانه شرکت ها محسوب می شود. معمولا چند هفته طول می کشد تا یک بسته دستمال کاغذی که روی میز یک کارمند قرار گرفته تمام شود.

  در ایام سرد سال و فصل سرماخوردگی و آنفلوانزا که انواع حساسیت در افراد فعال می شوند مصرف دستمال کاغذی بالا می رود. #خرید_اینترنتی_دستمال_کاغذی در فصل سرما یکی از مقرون به صرفه ترین راه های تامین این کالا برای یک شرکت است. کارمندانی که مسئول خرید و کنترل هزینه ها هستند می دانند که خرید چند کارتن دستمال کاغذی نیاز به حمل توسط وانت دارد. هزینه های حمل و نقل دستمال کاغذی از شرکت پخش محصولات غذایی یا بهداشتی تا شرکت می تواند نصف هزینه خرید باشد. ولی با خرید از فروشگاه اینترنتی حریر به آدرس www.harir1340.comشما هیچگونه هزینه حملی پرداخت نمیکنید و حتی با خرید یک کارتن، محصول خود را رایگان درب منزل یا محل کار خود تحویل میگیرید.

  در #خرید_اینترنتی_دستمال_کاغذی نه نیاز به ماموریت گرفتن و خارج شدن از شرکت دارید و نباید نگران گرفتن وانت باشید. کافیست سری به فروشگاه اینترنتی حریر بزنید تا با انواع مختلف این محصول مواجه شوید. تعداد گزینه هایی که می توانید در چند دقیقه جستجوی اینترنتی پیدا کنید قابل قیاس با مراجعه حضوری به فروشگاه ها نیست. در چند دقیقه و با صرف چند کلیک می توانید صد نوع مختلف دستمال کاغذی را به همراه مشخصات کامل آنها مشاهده کنید.

  #خرید_اینترنتی_دستمال_کاغذی باعث کاهش هزینه های رفت و آمد می شود. خرید اینترنتی دستمال کاغذی یک خرید آگاهانه است که به شما فرصت مشاهده و انتخاب بهترین گزینه ممکن را می دهد. در این نوع خرید شما می توانید بدون واسطه و به صورت مستقیم با کمترین هزینه، از تولید کننده خرید کنید.

  خرید دستمال کاغذی عمده

  #خرید_اینترنتی_دستمال_کاغذی برای مصارف خانگی

  به دلیل پر مصرف بودن دستمال کاغذی، #خرید_اینترنتی_دستمال_کاغذی برای منزل یکی از راههای کم کردن هزینه هاست. بانوان کدبانو و افراد زیادی هستند که می خواهند با خرید کارتنی برای چند ماه مقدار زیادی از هزینه ها را پس انداز کنند. واقعیت این است که واسطه گران بیش از آنچه فکر می کنیم به قیمت ها اضافه می کنند. اگر امروز از مغازه داری که چند ماه پیش دستمال کاغذی را خریداری کرده دستمال بخرید با نرخ امروز به شما خواهد فروخت. افراد زیرک می دانند که خرید عمده در بلند مدت بسیار بیشتر از آنچه فکر میکنید هزینه ها را می کاهد.

  #خرید_اینترنتی_دستمال_کاغذی به شما کمک میکند تا با نشستن روی مبل و بالا و پایین کردن صفحه ی گوشی خود بهترین ها را بخرید. کافیست سری به سایت فروشگاه حریر بزنید تا انواع و اقسام دستمال کاغذی را مشاهده کنید. دستمال کاغذی تبلییغاتی، دستمال کوکتل، دستمال سفره، دستمال توالت در سایزهای مختلف و هر آنچه که بخواهید. تصمیم با شماست که چه راهی را انتخاب کنید اما اگر قصد خرید عمده دستمال کاغذی را دارید باید به فکر وانت هم باشید. سفارش اینترنتی شما را از شر وانت گرفتن و حمل بسته های بزرگ دستمال کاغذی راحت می کند و شرکت حریر با حمل رایگان برای شما ارسال می کند.

  #خرید_اینترنتی_دستمال_کاغذی را انتخاب میکنید و بسته ی دستمال کاغذی را رایگان درب منزل تحویل می گیرید. بدون اینکه مدتها زمان را صرف گشتن و دیدن اجناس مغازه ها کرده باشید و خود را خسته کرده باشید. در یک خرید اینترنتی شما فرصت کافی در اختیار دارید تا بدون بازارگرمی فروشند و با خیال راحت کالاها را زیر و رو کنید. خیلی از فروشندگان در مغازه ها با پرت کردن حواستان سعی می کنند اجناس بنجل را به شما بفروشند. در خرید اینترنتی دستمال کاغذی شما می توانید آگاهانه و با مشاهده عکس و مشخصات آنچه را واقعا می خواهید بخرید.

  دستمال کاغذی سفارشی

  در خرید اینترنتی چگونه کیفیت دستمال کاغذی را تشخیص دهیم

  #خرید_اینترنتی_دستمال_کاغذی برای کسانی که به روش های شناخت کیفیت دستمال کاغذی آشنایی ندارند می تواند به یک چالش بزرگ تبدیل شود. بسیاری از افراد حتی در خرید حضوری هم نمی توانند تشخیص دهند که کدام دستمال کاغذی با کیفیت تر است. خیلیها بر اساس طرح جعبه ی دستمال کاغذی کیفیت محتویات آنرا می سنجند و این اشتباه است. درحالیکه با اعتماد به برند حریر که نخستین دستمال کاغذی ایرانی است و بیش از شصت سال قدمت دارد میتوانید با کیفیت ترین دستمال های کاغذی را تهیه کنید.

  برای اینکه در #خرید_اینترنتی_دستمال_کاغذی بتوانید کیفیت دستمال کاغذی را تشخیص دهید به این نکات کلیدی توجه کنید. دستمال کاغذی با کیفیت تعداد لایه های بیشتری دارد اما ممکن است شما ترجیح بدهید دستمال های اقتصادی با لایه کمتر مصرف کنید. سایز استاندارد برگه های دستمال کاغذی بزرگ 20*20.5 سانتی متر است اما دستمال کاغذی متوسط و کوچک با یک ضلع 18یا17 سانتیمتری هم تولید می شوند که استاندارد نیز هستند. دستمال کاغذی با کیفیت برگهای ضخیم تری دارد. برای تعیین ضخامت دستمال به وزن آن دقت کنید. کیفیت استاندارد برای دستمال کاغذی 27 گرم در متر است. یعنی به طور متوسط هر برگ استاندارد دستمال کاغذی دارای وزنی معادل با 1.4 (یک و چهار دهم گرم) می باشد.

  در #خرید_اینترنتی_دستمال_کاغذی وزن های بالاتر از 1.4 گرم جزء دستمال های با کیفیت محسوب می شوند. برای مثال هر بسته 100 برگی باید وزنی در حدود 110 تا 115 گرم داشته باشد. دستمال های رنگی حتما باید علامت استاندارد داشته باشند و در حین استفاده رنگ پس ندهند. دستمال های عطری هم باید علامت استاندارد داشته باشند و اسانس آنها مورد تایید وزارت بهداشت باشد.

  فرقی نمی کند که دستمال کاغذی درجعبه مقوایی باشد یا روکش نایلونی، در هر صورت باید مشخصات زیر روی جلد درج شده باشد. نام و نشانی تولیدکننده، ابعاد برگ دستمال، تعداد لایه، شماره پروانه ساخت وزارت بهداشت، تاریخ تولید، اندازه دستمال، علامت استاندارد با کد ۱۰ رقمی.

  دستمال کاغذی تبلیغاتی

  نظر خود را وارد نمایید.