محصولات
  Filters
  Preferences
  جستجو

  در خرید دستمال کاغذی به چه مواردی بایستی توجه نماییم؟

  در خرید دستمال کاغذی به چه مواردی بایستی توجه نماییم؟

  مقدمه:

  کمتر خانواری  وجود دارد که در طول ماه خرید دستمال کاغذی نداشته باشد. این محصول به یکی از اجناس جدایی ناپذیر سبد خرید افراد تبدیل شده است. نه تنها خانواده ها بلکه رستوران ها شرکت ها و تقریبا تمام اصناف از این تولیدات استفاده می کنند. به همین دلیل کیفیت و قیمت دستمال کاغذی بسیار مهم می باشد. شاید در نگاه اول خرید این محصول ساده به نظر آید ولی عدم کیفیت دستمال کاغذی ممکن است باعث ایجاد مشکلاتی در سلامتی افراد شود.

  #فروش_دستمال_کاغذی

  در خرید دستمال کاغذی به چه مواردی بایستی دقت نماییم؟

  بیشتر ما در خرید دستمال کاغذی حساسیت چندانی به خرج نمی دهیم. در این بخش به مواردی که در  خرید این محصولات باید به آن توجه نماییم اشاره خواهیم کرد:

  1. رنگ محصول: رنگ دستمال کاغذی هرچه سفیدتر باشد نشان دهنده کیفیت مواد اولیه آن است. سفید کدر، سفید مایل به شیری و رنگ زرد این محصول نشان دهنده کیفیت پایین آن می باشد.
  2. یکی دیگر از مواردی که باید در هنگام خرید دستمال کاغذی به آن دقت نمایید کرپ دار یا شیاردار بودن هر یک برگه دستمال کاغذی می باشد. این شیار ها باعث خواهد شد که قدرت جذب مایعات توسط این محصول افزایش یابد.
  3. یکدست بودن دستمال کاغذی: عدم یکنواختی، داشتن پرز، داشتن کلوخه و برجستگی در بافت این محصول نشان دهنده کیفیت پایین آن می باشد.
  4. یکی از مواردی که میتوان در خرید دستمال کاغذی مد نظر قرار داد قرار دادن بافت محصول در مقابل نور است. اگر در مقابل نور الیاف به صورت یکنواخت پراکنده باشند با محصولی با کیفیت مواجه هستیم.
  5. بوی محصول تولیدی: در هنگام باز کردن جعبه دستمال کاغذی بایستی محصول بدون بو  باشد. در برخی محصولات با کیفیت، بوی مطبوع و خوشی هم به مشام خواهد رسید که یکی از مشخصات کیفیت می باشد.
  6. نحوه بسته بندی: با خرید دستمال کاغذی با کیفیت بعد از باز کردن جعبه و با برداشتن اولین دستمال کاغذی بقیه به بیرون  نمی ریزد. این نحوه بسته بندی از مصادیق کیفیت شرکت تولیدی می باشد.
  7. تطابق اطلاعات بر روی بسته بندی با داخل جعبه: در داخل جعبه دستمال کاغذی بایستی تعداد و رنگ محصول با اطلاعات ذکر شده بر روی جعبه مشابهت داشته باشد.
  8. کیفیت بسته بندی: در خرید دستمال کاغذی باید این مورد را بدانید که هرچه محصول با کیفیت تر  باشد بسته بندی آن نیز مستحکم تر خواهد بود.

  عوارض خرید دستمال کاغذی بی کیفیت:

  همانطور که اشاره شد خرید محصولات بهداشتی بی کیفیت از جمله خرید دستمال کاغذی بی کیفیت دارای عوارضی می باشد. در این بخش به این عوارض اشاره خواهیم کرد:

  1. ایجاد برش های میلیمتری و خونریزی مویرگی. محصولات نامرغوب که دارای ناخالصی می باشند در هنگام تمیز کردن بدن پوست را به صورت ریز زخم می کنند. این زخم ها به مرور باعث ایجاد حساسیت و عفونت موضعی خواهند شد.
  2. با خرید دستمال کاغذی بی کیفیت ریسک ورود میکروب از قیمت های مختلف بدن به ویژه دهان و بینی افزایش می یابد.

  انواع فله ای

  1. احتمال تشدید مشکلات پوستی. استفاده از محصولات بی کیفیت باعث ایجاد التهاب و حتی زخم در ناحیه شده و با تداوم استفاده از این محصولات این مشکلات تشدید خواهد شد.
  2. ایجاد مشکلات تنفسی، گوارشی و ادراری: استفاده از محصولات سلولزی بی کیفیت با توجه به محل و موضع استفاده در صورت عدم کیفیت می تواند باعث ایجاد سرفه و آسم شود. همچنین در بخش گوارشی میتواند باعث ایجاد اسهال و استفراغ گردد. همچنین در مجاری ادراری و تناسلی هم باعث زخم  و عفونت می شود. این مورد بیشتر در بانوان صادق است.

  نکته:

  مورد مهمی که باید در خصوص خرید دستمال کاغذی بدانیم این مورد می باشد که برای هر مورد استفاده محصول مخصوص آن وجود دارد. بدیهی است که استفاده از محصولات در محلی به غیر موارد مصرف آن باعث ایجاد مشکلاتی خواهد شد. این مشکلات عمدتا مزمن بوده و به مرور زمان خود را نشان خواهد داد.

  متریال

  محل انجام خرید دستمال کاغذی تا چه حد اهمیت دارد؟ 

  محل خرید نه تنها در این مورد بلکه در تمام محصولات بهداشتی مهم می باشد. به ویژه در محصولی مانند دستمال کاغذی که در ارتباط مستقیم با پوست و ارگان های بدن است. امروزه متاسفانه فروش دستمال کاغذی و سایر محصولات سلولزی به صورت فله ای یا به اصطلاح پشت وانتی هم دیده می شود. کاملا مشخص است که این محصولات کیفیت لازم را نخواهد داشت. این محصولات خطرناک می باشند و  حتی ممکن است سلامتی افراد را به  خطر اندازد. تنها نکته مثبت این موارد ارزانی آنها می باشد که از قدیم هم گفته شده است که هیچ ارزانی بی دلیلی نمی باشد.

  بسته بندی مناسب

  انواع دستمال کاغذی و موارد مصرف آنها:

  یکی از مهمترین موارد در خرید دستمال کاغذی انواع آن می باشد. در این بخش به  مهمترین انواع دستمال کاغذی موجود در بازار اشاره خواهیم کرد:

  1. دستمال کاغذی معمولی: این نوع دستمال کاغذی رایج ترین و متداولترین انواع دستمال کاغذی می باشد. عمدتا در بسته بندی های مستطیل شکل و در 100 برگ و 200 برگ دولا در بازار موجود می باشند. محل مصرف آنها برای انجام  امورات روزانه می باشد.
  2. دستمال کاغذی رولی: این نوع محصولات که با عنوان دستمال توالت معروف هستند. معمولا برای نظافت و استفاده در سرویس های بهداشتی مورد استفاده قرار میگیرد. این نوع از محصولات بیشتر در هتل ها و عمدتا کشور های اروپایی مصرف دارد.
  3. سایر انواع دستمال کاغذی: این نوع محصولات عبارتند از: دستمال کاغذی جیبی، دستمال های مرطوب، دستمال های آرایش پاک کن و غیره. همه این محصولات بایستی از کیفیت مناسب برخوردار باشند.


  در انتها:

  برای خرید دستمال کاغذی و سایر محصولات بهداشتی باید حتما از مراکز معتبر خرید خود را انجام دهیم. در صورت خرید حضوری باید به فروشگاه های معتبر مراجعه کنید. همچنین در خرید دستمال کاغذی باید از برند های معتبر خرید انجام دهید. علاوه بر آن بنا به موارد مصرف بسته بندی و تعداد مناسب را انتخاب نمایید.  در صورت خرید آنلاین محصولات باید حتما از سایت های معتبری که دارای نماد اطمینان الکترونیکی هستند استفاده نمایید. همچنین در صورت خرید آنلاین باید از خدمت تضمین اصل و معتبر بودن کالا استفاده نمایید زیرا که تاریخ انقضا در محصولات بهداشتی بسیار مهم و حائز اهمیت می باشد. پیشنهاد ما به شما سایت harir1340.com می باشد.

  نظر خود را وارد نمایید.