محصولات
  Filters
  Preferences
  جستجو

  شرکت لوکارت

  یکشنبه, 07 اسفند,1401

  شرکت تولید دستمال کاغذی لوکارت Lucart، یک قرارداد 10 ساله با شرکت Plenitude برای خرید انرژی های تجدیدپذیر امضا کرده است.
  گروه کاغذسازی قرارداد خرید برق شرکتی (PPA شرکتی) 10 ساله را با شرکت گروه Eni امضا کرده است که تولید انرژی را به طور کامل از منابع تجدیدپذیر، فروش خدمات انرژی و شبکه گسترده ای از نقاط شارژ برق را یکپارچه می کند.

  شرایط قرارداد

  از 1 ژانویه 2023، توافقنامه با Plenitude کل تولید مزرعه بادی 10 مگاواتی در آبروزو را پوشش می دهد. حدود 18 گیگاوات ساعت در سال، برای پوشش بخشی قابل توجهی از نیازهای کارخانه های لوکارت در ایتالیا استفاده خواهد شد. این گروه قادر خواهد بود انتشار CO2 مربوط به خرید برق از شبکه سراسری را حدود 30 درصد کاهش دهد.

  ماسیمو پاسکوینی، مدیرعامل گروه لوکارت گفت: «این توافق کاملاً با برنامه‌های میان‌مدت انتقال انرژی ما مطابقت دارد». "این به ما امکان می دهد تا ردپای کربن عملیات خود را کاهش دهیم و هزینه های انرژی خود را در زمان عدم اطمینان به دلیل اثرات رویدادهای ژئوپلیتیکی بر بازار انرژی تثبیت کنیم."

  این عملیات بخشی از یک طرح کربن زدایی گسترده‌تر است که توسط لوکارت تهیه شده است، که شامل نصب نیروگاه‌های تولید خورشیدی در کارخانه‌های خود در اروپا، مانند دیسیموDiecimo، نصب نیروگاه‌های زیست توده برای تولید انرژی الکتریکی و حرارتی، و کاهش مصرف برق توسط نوسازی فن آوری سیستم های تولید آن.

  نظر خود را درج نمایید