محصولات
  Filters
  Preferences
  جستجو

  دستمال کاغذی تبلیغاتی حریر

  دستمال کاغذی تبلیغاتی حریر

  سفارشات دستمال کاغذی تبلیغاتی خود را به دستمال حریر بسپارید 

  5 نکته درباره دستمال کاغذی تبلیغاتی

  یکی از دلایل مهم بودن #چاپ_روی_دستمال_کاغذی این است که رنگ ها خیلی بیشتر از آنچه فکر می کنید روی تصمیمات شما اثرگذارند. شما با چشمان بسته خیلی کمتر از وقتی که رنگ های متنوع یک ظرف غذا را مشاهده میکنید از خوردن آن لذت می برید. انتخاب طرح و رنگ مناسب برای تبلیغ کسب و کار خود را به حرفه ای های طراحی و گرافیک بسپارید.

  عطرها علاوه بر #چاپ_روی_دستمال_کاغذی یکی از روشهای تبلیغی هستند. اگر کمی زیرک تر باشید فهمیده اید که بو یکی از بزرگترین عامل های ترغیب شما به خرید است. تا به حال چند بار فقط به خاطر شنیدن یک بوی مطبوع در پیاده رو به فست فودی ها مراجعه کرده اید؟. می توانید بخشی از هزینه های تبلیغ را به دستمال کاغذی تبلیغاتی معطر اختصاص بدهید و از آن بهترین استفاده را ببرید.

  علاوه بر برگ های دستمال کاغذی #طراحی_اختصاصی_جعبه_دستمال_کاغذی می تواند ماشه ی شلیک تبلیغات شما باشد. یک جعبه خاص و شکیل که بتواند کنجکاوی بیننده را تحریک کند و او را به کشیدن برگه دستمال کاغذی از جعبه وادارد. تنها شکل جعبه نیست که اهمیت دارد بلکه رنگ های به کار رفته در آن هم مهم است.

  برای دستمال کاغذی تبلیغاتی خود ارزش قائل باشید. خیلی از افراد و شرکت ها به دنبال خرید_دستمال_کاغذی_اقتصادی هستند، لازم نیست دستمال کاغذی تبلیغاتی شما همیشه رایگان باشد. می توانید از همین ویژگی افرادی که برای خرید_دستمال_کاغذی_اقتصادی اقدام می کنند استفاده کنید و دستمال کاغذی تبلیغاتی خود را با تخفیف های وسوسه انگیز به آنها بفروشید.

  برای #چاپ_روی_دستمال_کاغذی لازم نیست از جعبه های بزرگ استفاده کنید. بسته های کوچک جیبی و جعبه هایی با ابعاد کوچکتر که برای داشبورد و روی میزهای کار استفاده می شوند گزینه های مناسب تری هستند. ولی هرگز کیفیت دستمال را برای کاهش قیمت تبلیغات پایین نیاورید، کیفیت اکسسوری های تبلیغی کسب و کار شما بیانگر کیفیت برند شما است.

  متن جایگزین عکس (Alt): 5 نکته درباره دستمال کاغذی تبلیغاتی

  با #چاپ_روی_دستمال_کاغذیکسب و کار خود را در ناخودآگاه مشتریان ثبت کنید

  #چاپ_روی_دستمال_کاغذی باعث می شود مشتریان شما و حتی کسانی که هنوز از شما خرید نکرده اند و مشتری شما نیستند برند شما را بشناسند. ناخودآگاه انسان بسیار اثرگذار تر از خودآگاه او است و آنچه را که بدون تاکید، شنیده باشیم بیشتر به خاطر می آوریم. طبق یافته های دانشمندان در سالها پژوهش این موضوع ثابت شده که تبلیغات غیر مستقیم بسیار اثرگذار تر است. تبلیغات غیر مستقیم وقتی است که نام برند شما بدون هیچ مقاومتی از سوی افراد در ذهن و یاد آنها ثبت می شود.

  #چاپ_روی_دستمال_کاغذی با استفاده از رنگ های متنوع و در طرح هایی بدون محدودیت انجام می شود. کافیست لوگوی شرکت و فروشگاه و یا طرح مورد نظر خود را به ما بدهید تا روی دستمال کاغذی چاپ کنیم. جای یک دستمال کاغذی که لوگو و نام کافه و رستوران شما را روی خود دارد، روی میزهای شما خالی است. مشتریان به برند هایی که بیشتر تبلیغ می شوند بیشتر اعتماد میکنند، تبلیغات هزینه نیست بلکه سرمایه گذاری است.

  #چاپ_روی_دستمال_کاغذی یک فرصت بزرگ برای انتشار و توسعه کسب و کار شماست. دستمال کاغذی ها همه جا کاربرد دارند، می توانید هر جا که دستمال کاغذی به آن راه پیدا  کند برند خود را تبلیغ کنید. می توانید همین امروز دست به کار شوید و با کمترین هزینه یک تحول بزرگ در کسب و کار خود ایجاد کنید. دستمال کاغذی های چاپ شده بازاریابهای شما در سراسر جهان خواهند بود. هر برندی که بیشتر دیده شود محبوب تر خواهد شد و این معجزه ی ناخودآگاه انسان است.

  #چاپ_روی_دستمال_کاغذی علاوه بر اینکه یکی از موثرترین و کاربردی ترین تبلیغات موجود در جهان است، یکی از ارزانترین تبلیغات هم هست. هدیه ی یک بسته دستمال کاغذی به عنوان اشانتیون به مشتریان و یا رانندگان تاکسی و فروشگاه ها معجزه می کند. لازم نیست هزینه ی زیادی را صرف تبلیغاتی کنید که ظرف چند ثانیه اثر خود را از دست می دهند.

  متن جایگزین عکس (Alt): با #چاپ_روی_دستمال_کاغذی کسب و کار خود را در ناخودآگاه مشتریان ثبت کنید

  ماشه ی تبلیغات خود را بکشید و مشتریان را شکار کنید

  #طراحی_اختصاصی_جعبه_دستمال_کاغذی یک ایده ی جذاب و موثر است که شما را در ذهن ها ماندگار می کند. اگر به دنبال خاص بودن و مورد توجه قرار گرفتن هستید باید یک طرح اختصاصی هم داشته باشید. مسیرهای تکراری به مقصدهای تکراری می روند اما برای کسب و کارهایی که متفاوت عمل می کنند اتفاقات متفاوتی رخ می دهد. احتمالا برای شما هم اتفاق افتاده که با دیدن یک طرح متفاوت چند ثانیه به آن زل زده اید و حواستان کاملا به آن پرت شده است. دنیای دستمال کاغذی و بسته بندی هم از این قاعده مستثنی نیست. چیزهای جدید کنجکاوی انسان را بر می انگیزند و او را ترغیب می کنند تا مدت بیشتری زمان را صرف شناخت آنها کند.

  #طراحی_اختصاصی_جعبه_دستمال_کاغذی برای صاحبان کسب و کارها که می خواهند برند خود را در ذهن ها ثبت کنند یک روش کاملا اثبات شده است. کافیست به این فکر کنید که دستمال کاغذی ها به کجا راه یافته اند. دستمال کاغذی ها در بزرگترین  و مجلل ترین سالن جلسات شرکت ها تا منازل مسکونی و حتی سرویس های بهداشتی حضور دارند. حتی در کیف و جیب خیلی از افراد هم این کوچولوی نفوذگر حضور دارد. اگر بگوییم دستمال کاغذی ها دنیا را تسخیر کرده اند دروغ نگفته ایم.

  یکی از بارزترین بخش های یک دستمال کاغذی تبلیغاتی، جعبه ی آن است. اگر طراحی و چاپ جعبه دستمال به اندازه کافی جذاب باشد می تواند بیننده را ترغیب کند تا یک برگ دستمال کاغذی بردارد. با این کار شما بروشور تبلیغاتی خود را بدون هیچ حرفی در جیب مشتری آینده ی خود گذاشته اید. شاید کمی فریبکارانه به نظر برسد و حس کنید ذهن انسان ها را به بازی گرفته اید ولی این فقط یک تکنیک است.

  متن جایگزین عکس (Alt): ماشه ی تبلیغات خود را بکشید و مشتریان را شکار کنید

  چه زمانی باید از دستمال کاغذی ارزانتر استفاده کنیم؟

  خرید_دستمال_کاغذی_اقتصادی به معنی کاهش کیفیت زندگی نیست. همیشه نیاز نیست از یک دستمال ضخیم استفاده کنیم. گاهی یک برگ دستمال کاغذی نسبتا نازک کارمان را کاملا راه می اندازد و استفاده از موارد گران قیمت تر هدر دادن منابع است. برای پاک کردن دست ها بعد از صرف غذا، یا روی میز سالن جلسات یک اداره توقع زیادی از دستمال کاغذی نداریم. همین که چربی و شیرینی روی دست را پاک کند کافیست.

  خرید_دستمال_کاغذی_اقتصادی ارزانتر تمام میشود چون این دستمال ها بسته بندی ارزان تری دارند و از پوشش های پلاستیکی برای بسته بندی آنها استفاده می شود. البته این به آن معنا نیست که کیفیت لازم را برای استفاده در مجالس، میهمانی ها و سر میز مشتریان ندارند. بلکه می توان به راحتی و با استفاده از یک جعبه شیک جا دستمالی، بهترین ظاهر را به این بسته های مقرون به صرفه بخشید.

  با خرید_دستمال_کاغذی_اقتصادی علاوه بر صرفه جویی در هزینه ها و پس انداز کردن پول، به طبیعت و محیط زیست هم کمک می کنید. این دستمال ها را از بازیافت دوباره ی کاغذهای باطله  می سازند. سلولز بازیافتی از این کاغذها طی چند مرحله شستشو به خمیر کاغذ سفید تبدیل می شوند. نتیجه ی نهایی این فرایند با خمیری که از تجزیه الیاف سلولزی خام به دست می آید هیچ تفاوتی ندارد و محصول مشابهی را تولید خواهد کرد.

  خرید_دستمال_کاغذی_اقتصادی  برای تمامی خانوارها، شرکت ها و کسب و کارها به صرفه و مناسب است. این دستمال ها در بسته هایی با ابعاد بزرگتر و یا تعداد بیشتر عرضه می شوند. با یکبار خرید می توانید تا 50 درصد در هزینه ی خرید این محصول صرفه جویی کنید. گاهی می توانیم با دستمال کاغذی های سبکتر همان نتیجه ای را که دستمال کاغذی ضخیم تر به ما می دهند دریافت کنیم. در این مواقع بهتر است در هزینه ها صرفه جویی کنیم و پول خود را دور نریزیم.

  متن جایگزین عکس (Alt): چه زمانی باید از دستمال کاغذی ارزانتر استفاده کنیم؟

  نظر خود را وارد نمایید.